Romania for everyone / Румунія для всіх

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Romania for everyone / Румунія для всіх » Educaţie » Cursuri online


Cursuri online

Posts 1 to 2 of 2

1

Buna ziua! Mă gândesc să urmez cursuri online în România. Puteți împărtăși experiența dvs. de a urma cursuri pe platforme educaționale de pe Internet?

0

2

Buna ziua! Desigur, voi fi bucuros să vă povestesc despre experiența mea de a urma cursuri pe platforma Skillab. Am urmat mai multe cursuri online pe Skillab și am fost foarte mulțumit de rezultat. Platforma https://skillab.ro/lecture oferă o mare varietate de cursuri în diverse domenii, iar fiecare curs se bazează pe cunoștințe la zi și pe bune practici din industria respectivă. Unul dintre cursurile pe care le-am urmat a fost un curs de marketing și PR. Era structurat și conținea toate subiectele necesare pentru studiu. Materialele au fost prezentate într-un format convenabil, inclusiv tutoriale video, materiale text și sarcini practice. Cursul a fost foarte practic. Am primit sarcini care ne-au ajutat să aplicăm în practică cunoștințele dobândite. A fost grozav să văd cum teoria se traduce în abilități concrete care pot fi aplicate în viața reală și la locul de muncă. Unul dintre avantajele cursurilor pe Skillab este oportunitatea de a comunica cu mentori cu experiență. Pe parcursul cursului, am putut să punem întrebări și să primim răspunsuri detaliate de la experți în domeniul relevant. Acest lucru a fost foarte valoros, deoarece am putut obține explicații și sfaturi suplimentare pentru a înțelege și aplica mai bine materialul studiat. După finalizarea cursului, mă simt mai încrezător în cunoștințele și abilitățile mele în marketing și PR. De asemenea, am primit un certificat oficial care confirmă finalizarea cursului. Acesta este o completare excelentă la CV-ul meu și mă ajută să mă remarc pe piața muncii.

0

Quick post

Write and submit your message



You are here » Romania for everyone / Румунія для всіх » Educaţie » Cursuri online